Zagłębiarka Festool Kraków

Marka Festool to sprawdzony dostawca doskonałej jakości towarów i narzędzi. Obecnie mamy do zaprezentowania produkt, który z pewnością spełni oczekiwania naszych klientów. Oto zagłębiarka – kompleksowe urządzenie, które pomoże w pracy zarówno osobom, które z tego typu narzędziami miały i mają kontakt na co dzień, jak i laikom, dla których będzie to nowe wyzwanie.

Zagłębiarka Festool – właściwości poprawiające komfort użytkowania

Zagłębiarka Festool to połączenie nowoczesności i funkcjonalności. Dzięki płaskiej obudowie i minimalnemu odstępowi od ściany (12 mm) zapewniona jest wysoka elastyczność podczas jej użytkowania. Produkt posiada regulację kątową z funkcją podcięć w przedziale od -1° do 47°, co zapewnia szerokie spektrum cięcia.

Zagłębiarka Festool pozwala na precyzyjne przycinanie przekrojów wgłębnych nawet o grubości do 55 milimetrów. Sprawdzi się również doskonale przy wykonywaniu szczelin dylatacyjnych w parkietach oraz przy wcince wpustów czołowych. Może być używana także przy przycinaniu materiałów płytowych i obróbce płyt gipsowo-włóknowych.

Skuteczność i bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo podczas użytkowania zagłębiarki Festool zapewni klin prowadzący oraz przezroczyste i przesuwne okienko kontrolne, które umożliwia monitorowanie rysy i tarczy pilarskiej. Produkt posiada także zabezpieczenie antyodpryskowe.

Zagłębiarka ma optymalną wagę 4,5 kg, która pomaga na jak najlepsze podcięcie. Produkt jest stabilny i dobrze leży w ręce, co pozwala na pewne i skuteczne jego wykorzystywanie w codziennej pracy. Tarcza pilarska z zębem drobnym HW W48 to gwarancja trwałości i jakości podczas cięcia.

Szyna prowadząca FS 1400/2 daje odpowiednią stabilność podczas pracy, niweluje niechciane przesunięcia urządzenia oraz zapewnia czyste, precyzyjne cięcie. Jest to szczególnie ważne, gdy zależy nam na jak najszybszym zakończeniu pracy, z jak najlepszym efektem, bez konieczności żmudnych poprawek.

Produkt jest dostępny w Systainerze SYS 4 T-LOC, co pomaga w optymalizowaniu czasu pracy. Do zestawu dołączony jest również odkurzacz, co gwarantuje czystą, bezpyłową pracę.

Miły dodatek dla klienta

Producent, firma Festool, przygotował dla swoich klientów prezent. Podczas zakupu Zagłębiarki Festool klient otrzymuje gratis – czapkę z daszkiem oraz miarę drewnianą z logo firmy Festool. Oba dodatki z pewnością przydadzą się podczas codziennej pracy. Do zakupu dołączona jest również instrukcja obsługi urządzenia oraz wskazówka dotycząca jego bezpiecznego użytkowania.

Zagłębiarka firmy Festool jest dostępna u producenta na jego stronie internetowej, partnerzy tej marki mają również swoje sklepy stacjonarne w takich miastach jak Kraków, gdzie można zakupić między innymi zagłębiarkę po uprzednim jej fizycznym sprawdzeniu. Osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę z narzędziami firmy Festool, zapraszamy i zachęcamy do skorzystania z infolinii, gdzie konsultanci telefoniczni z pewnością udzielą odpowiedzi i wyjaśnią wszystkie wątpliwości dotyczące użytkowania sprzętu tej marki. W przypadku zakupu narzędzi w sklepie stacjonarnym można o taką poradę poprosić osobę odpowiedzialną za dany dział.

Komentarze (0)

marketingbusiness.pl

Witamy na marketingbusiness.pl! Sprawdź nasze publikacje i dowiedz się więcej na temat marketingu / HR czy technologii, sprawdź także najnowsze wiadomości oraz sytuacje na rynkach, a także dowiedz się jak lepiej poprowadzić swoją firmę i karierę. Zapraszamy!

innowacja@marketingbusiness.pl

Galeria