Integracje dla sklepu internetowego - oprogramowanie dla sklepu

Prowadzisz sklep internetowy? Optymalizacja to podstawa

Prowadząc sklep internetowy należy brać pod uwagę wiele zmiennych i kontrolować przepływ informacji należy więc pamiętać aby robić to sprawnie. Jednym z podstawowych zadań o których powinniśmy pamiętać jest kontrolowanie ewidencji towarów i bieżącej rentowności.

W kontroli zdarzeń naszej firmy pomoże narzędzie do integracji strony internetowej, lub portalu allegro z SubiektemGT. Bezpośrednie przesyłanie zamówień z naszej strony internetowej do biura i magazynu pozwala ocenić stany magazynowe i odpowiednio zareagować na wzrost sprzedaży. 

Bieżące raportowanie pozwoli nie tylko odpowiednio wcześniej zareagować ale i uniknąć sytuacji w której zamówienia składane na stronie nie znajdują pokrycia w stanach magazynowych.

W zależności od wybranego pakietu integracji możemy uzyskać możliwość zmiany statusu zamówienia, oraz natychmiastowe generowanie dokumentów sprzedaży przy wydawaniu towaru z magazynu. Taka optymalizacja pozwala zaoszczędzić wiele czasu pracownikom, oraz sprawi że kanał dystrybucji w przedsiębiorstwie będzie bardziej wydajny. 

Dlaczego warto postawić na jakość nie na cenę? 

Decydując się na pakiet integracja zyskujemy gwarancje jakości, stabilności systemu i bezpieczeństwa danych. W dzisiejszych czasach działa wiele firm tworzących oprogramowanie jednak aby uzyskać produkt wydajny należy wybierać sprawdzonych dostawców.

Integracje systemowe proponowane przez SELLINTEGRO stanowią rozwiązanie które usprawni prowadzenie działalności i zapewni bezpieczeństwo danych. Wybierając sprawdzone oprogramowanie zapewniamy sobie przede wszystkim spokój i pewność prawidłowego działania obiegu magazynowego. 

Tańsze rozwiązania zawsze niosą ze sobą ryzyko braku optymalizacji, oraz błędów. Decydując się na wybranie tańszego rozwiązania ponosimy większe koszty związane z ewentualnym nie zrealizowaniem zamówień, lub koniecznością ich anulowania przez braki magazynowe.

Jak dobrze zarządzać sklepem internetowy?

Zarządzanie sklepem to nie tylko odpowiedni marketing, to też dbanie o prawidłową realizację zamówień, szybkość ich dostarczenia i to jaką relację budujemy z klientem. Tworząc dobrą relację z klientem sprawiamy że wróci do nas i przyprowadzi innych przyczyniając się do naszego sukcesu.

Pozostawienie dobrego wrażenia to przede wszystkim szybka i bezproblemowa dostawa, oraz prosty i intuicyjny sklep. Aby zachować jakość obsługi na jak najwyższym poziomie wystarczy zadbać o wysokiej jakości oprogramowanie, które przekaże informacje o stanach magazynowych na stronę, wygeneruje zamówienie i wydrukuje dokument sprzedaży. 

Czego unikać w zarządzaniu sklepem internetowy? 

Zarządzanie sklepem to niebywale pochłaniające zajęcie a trzymanie ręki na pulsie jest kluczem do tego aby firma zarabiała pieniądze. Właśnie ze względu na dużą ilość obowiązków warto jest maksymalnie delegować swoje obowiązki na pracowników, oraz systemy informatyczne.

Wiele systemów nie ma bieżącej integracji między sklepem a stanami magazynowymi, oraz portalami aukcyjnymi co może generować błędy i dodatkową pracę. Przy niewielkim ruchu brak integracji tych baz danych może nie stanowić większego problemu jednak docelowo powinno się przeprowadzić integracje mającą na celu zoptymalizować ich działanie.

Przy większej ilości zamówień nie tylko zyskujemy w ten sposób sprawniejszą wysyłkę produktów ale też bieżącą informację o stanach magazynowych i płynności towarów. 

Jak dokonać integracji swoich podsystemów? 

Na stronie Sellintegro zawarte są różne pakiety integracji w zależności od posiadanego przez nas oprogramowania możemy uzyskać rozwiązanie dopasowane idealnie do naszych potrzeb. Wybierając sellintegro otrzymujemy produkt wysokiej jakości o dużej historii na rynku i doświadczeniach bazowanych na wielu firmach.

Dokonanie integracji systemów nigdy nie było takie proste i już teraz możemy po zakupie pakietu integracja dokonać jej w bardzo krótkim czasie aby zamienić oblicze naszego sklepu internetowego. Ceny Sellintegro mimo wysokiej jakości produktów stanowią bardzo konkurencyjną ofertę w stosunku do innych firm na rynku. 

Więcej znajdziesz na stronie: https://sellintegro.pl

Artykuł partnera

Komentarze (0)

marketingbusiness.pl

Witamy na marketingbusiness.pl! Sprawdź nasze publikacje i dowiedz się więcej na temat marketingu / HR czy technologii, sprawdź także najnowsze wiadomości oraz sytuacje na rynkach, a także dowiedz się jak lepiej poprowadzić swoją firmę i karierę. Zapraszamy!

innowacja@marketingbusiness.pl

Galeria