Pakiet 4 w 1? Co zawierają najlepsze oferty dostawców Internetu?

Jeżeli mamy duże wymagania w kwestii dostępu do telewizji, Internetu i telefonii, warto sprawdzić ofertę operatorów proponujących możliwie największą ilość usług w jednym pakiecie. Jedna umowa zapewnia komfort płacenia jednego rachunku. Na jakie korzyści można liczyć?

Jakie usługi można otrzymać w jednym pakiecie?

Pakiety łączące telewizję i Internet stanowią standard, ale jakie usługi jeszcze można uzyskać od tego samego operatora? Okazuje się, że do jednego rachunku można dołączyć opłaty za telefon i internet mobilny. Comiesięczne opłaty dzięki takiemu połączeniu będą mniejsze, a my zyskamy bezproblemowy dostęp do usług, które potrzebujemy. W przypadku pakietów 4 w 1, tak samo jak w kwestii pakietów z mniejszą ilością usług, można liczyć na ich dostosowanie do zróżnicowanych potrzeb. Operatorzy proponują z reguły trzy lub cztery rodzaje pakietów – od podstawowych po ekskluzywne dla najbardziej wymagających.

Podstawowy pakiet zapewniający komfort

Aktualnie właściwie już wszystkie podstawowe pakiety niezależnie od tego, z ilu usług się składają oferują co najmniej 140-150 kanałów telewizyjnych. Warto wybrać dostawcę takiego jak https://www.inea.pl/, który zapewnia również możliwość oglądania mnóstwa programów online. Otrzymuje się dostęp do cenionych kanałów sportowych i filmowych oraz poruszających zupełnie inną tematykę taką jak podróże, kulinaria, moda lub historia. Sporą część programów można oglądać w jakości HD. Prędkość internetu stacjonarnego wynosi co najmniej 150 Mb/s, a obecnie często jest to wartość 250 Mb/s. Bonus stanowi możliwość bezpłatnego korzystania z Wi-Fi. Również poza domem można korzystać z zasobów sieci dzięki internetowi mobilnemu – najczęstszą ofertą jest 10 GB. W kwestii telefonu oferowane są darmowe limity minutowe, a część dostawców zapewnia nawet nieograniczoną możliwość rozmów bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Warto zwrócić uwagę, czy bezpłatne połączenia dotyczą również USA i krajów Unii Europejskiej.

Pakiet dla amatorów filmów i innych programów telewizyjnych

Pakiet jest ofertą rozszerzoną do ponad 200 kanałów telewizyjnych, z których niemal połowa pozostaje w jakości HD. Zyskuje się bogaty wybór kanałów sportowych, filmowych, informacyjnych, popularnonaukowych i czysto rozrywkowych. Prędkość internetu stacjonarnego jest najczęściej taka sama jak w pakiecie podstawowym. Nielimitowane darmowe rozmowy na telefony stacjonarne i komórkowe stają się już standardem. Oferta jest rozszerzana na różne kraje. Internet mobilny 10 GB zostaje utrzymany. Można liczyć na dodatki takie jak np. dekoder z nagrywarką.

Luksusowy pakiet dla osób poszukujących nieograniczonych możliwości

Najlepsze pakiety zapewniają klientom dostęp do niezwykle rozbudowanej oferty telewizyjnej, dzięki której kinomaniacy są w swoim żywiole. 1000 Mb/s to prędkość internetu stacjonarnego, jakiej każdy by sobie życzył. Nawet zaawansowane gry przypominające filmy nie będą się zacinać. Zapewnione są oczywiście nielimitowane darmowe połączenia telefoniczne z krajem i zagranicą. Tylko internet mobilny ma pewne ograniczenia i najczęściej jest dostępny w wersji 10 GB.

Materiał partnera zewnętrznego

Komentarze (0)

marketingbusiness.pl

Witamy na marketingbusiness.pl! Sprawdź nasze publikacje i dowiedz się więcej na temat marketingu / HR czy technologii, sprawdź także najnowsze wiadomości oraz sytuacje na rynkach, a także dowiedz się jak lepiej poprowadzić swoją firmę i karierę. Zapraszamy!

innowacja@marketingbusiness.pl

Galeria