Dzierżawa ekspresu do kawy - czy to dobre rozwiązanie dla Twojego biura?

Kawę pije niemal każdy z nas. A już na pewno wiele osób nie wyobraża sobie rozpoczęcia dnia bez tego aromatycznego napoju. Nie zdążyłeś wypić go w domu? Nic nie szkodzi, prawdopodobnie ekspres do kawy znajduje się w Twoim biurze. Chyba że uważasz, że taki jednorazowy wydatek nie ma większego sensu, w końcu dobre urządzenia tego typu kosztują nawet kilkanaście tysięcy złotych. Jeżeli tak właśnie myślisz, zawsze możesz zdecydować się na opcję dzierżawy ekspresu do kawy. Na czym polega i dlaczego warto ją rozważyć?

Ekspres do kawy do biura - dlaczego warto go mieć

Kawa cieszy się dużą popularnością nie tylko ze względu na swoje walory smakowe. Jej picie niesie ze sobą także wiele innych korzyści, w tym:

  • uczucie pobudzenia - zawarta w aromatycznych ziarenkach kofeina poprawia naszą zdolność koncentracji, szczególnie po nieprzespanej nocy. Dodaje energii i zmniejsza uczucie zmęczenia,
  • pozytywnie wpływa na redukcję masy ciała - w dzisiejszych czasach otyłość nazywa się wręcz chorobą cywilizacyjną. Dotyka szczególnie osoby, które sporą część dnia spędzają w biurze, w pozycji siedzącej. W takiej sytuacji pomóc może właśnie kawa. Sama kofeina często dodawana jest do preparatów na odchudzanie,
  • poprawia krążenie krwi - jej przepływ może zwiększyć się nawet o 30%. Dzięki temu komórki naszego organizmu są lepiej dotlenione, a my jesteśmy rześcy i pełni energii,
  • działa przeciwzapalnie - dzięki temu jest w stanie m.in. pozytywnie wpłynąć na pracę serca,
  • zmniejsza stres - już sam jej aromat działa na nas kojąco, dzięki czemu obniża naszą podatność na poddanie się destrukcyjnemu wpływowi tego czynnika.

To nie wszystkie zalety tego pysznego napoju. Jednak już po tych kilku przykładach można zauważyć, że kawa z ekspresu to nie tylko przyjemność, lecz także znaczny wzrost wydajności pracowników i jakości wykonywania przez nich zadań. Dlatego właśnie warto zdecydować się na dzierżawę ekspresu do kawy.

Dzierżawa ekspresu do kawy - czy to lepsze rozwiązanie niż jego kupno?

Żadna metoda nie dostarczy nam w kilkanaście sekund kawy takiej jakości, jak ekspres ciśnieniowy. Jednak takie urządzenie nie należy do najtańszych. Dlatego właśnie warto zastanowić się nad inną opcją. A jest nią właśnie dzierżawa ekspresu do kawy. Dzięki tej usłudze pracodawca nie jest narażony na duży, jednorazowy wydatek, za to może rozłożyć płatność na wygodne, dostosowane do swoich potrzeb raty. W zamian uzyska kawę doskonałej jakości dla swoich pracowników. Jeden kubek tego aromatycznego napoju może kosztować nawet mniej niż złotówkę! Co więcej, pakiet można wybrać ze względu na liczbę pracowników oraz ich upodobania. W końcu nie każdy zadowoli się małą czarną, mnóstwo osób nie potrafi rozpocząć dnia np. bez smakowitego cappuccino. Dzierżawa ekspresu do kawy to także stałe dostawy do biura oraz serwis wliczony w koszt.

Dzierżawa ekspresu do kawy Dar Natury - na czym to polega

Przy podpisywaniu umowy pracodawca powinien uwzględnić przede wszystkim zapotrzebowanie na ten napój w swojej firmie. Przy czym warto wziąć pod uwagę nie tylko liczbę pracowników, lecz także spotkania biznesowe, odbywające się w siedzibie przedsiębiorstwa. W przypadku małej firmy powinien wystarczyć mniejszy ekspres. W ofercie Daru Natury dostępny jest ekspres do kawy Saeco Lirica OTC z pakietem 30 kaw dziennie, kompaktowy, idealny nawet do małej kuchni czy pokoju socjalnego. W większych firmach lepszym rozwiązaniem mogą okazać się ekspresy Saeco Royal Gran Crema w pakieciez z którymi można wykupić od 30 do 60 kaw dziennie lub nawet Seaco Aulika TOP RI, który zaparzy ich aż 100.

Kawa dostępna w każdym pakiecie to włoska Saeco, która doskonale smakuje bez dodatków, jak również w formie pysznego cappuccino, które z pomocą ostatniego z urządzeń można zaparzyć korzystając wyłącznie z jednego przycisku.

Dzierżawa ekspresu do kawy to niezwykle wygodna opcja, szczególnie dla mniejszych i średnich przedsiębiorstw. Pozwala pracodawcy uniknąć dużego jednorazowego wydatku, a przy tym zapewnia wygodę, ponieważ nie musi on martwić się o dostawę kawy czy serwis urządzenia. Dlatego dzierżawa jest zdecydowanie warta rozważenia!

 

Materiał zewnętrzny

Komentarze (0)

marketingbusiness.pl

Witamy na marketingbusiness.pl! Sprawdź nasze publikacje i dowiedz się więcej na temat marketingu / HR czy technologii, sprawdź także najnowsze wiadomości oraz sytuacje na rynkach, a także dowiedz się jak lepiej poprowadzić swoją firmę i karierę. Zapraszamy!

innowacja@marketingbusiness.pl

Galeria