Jak zadbać o bezpieczeństwo smartfonu?

W dzisiejszych czasach telefon komórkowy to już nie tylko urządzenie do wykonywania rozmów i pisania sms-ów, ale także miejsce przechowywania wielu danych, zdjęć, kart kredytowych, lojalnościowych czy aplikacji bankowych. Jak zadbać o bezpieczeństwo tak ważnego urządzenia mobilnego? Postaramy się znaleźć najlepsze rozwiązania.

Najpopularniejsze czy najlepsze zabezpieczenie telefonu?

Bardzo często konsumenci ulegają popularności produktu, nie zdając sobie sprawy z jego wątpliwej jakości. Na szczęście w branży urządzeń mobilnych i ich zabezpieczeń nie ma konieczności wyboru, gdyż produkty tworzone są z nastawieniem na najlepszą jakość. Doskonałym przykładem jest silikonowe etui na telefon Xiaomi, które wykazuje dużą odporność na uszkodzenia i wysoką elastyczność.

Silikonowy pokrowiec to najpopularniejsze i najlepsze zabezpieczenie telefonu, które odpowiednio je zabezpiecza przez cały okres użytkowania. Wysokogatunkowe tworzywo gwarantuje łatwy dostęp do urządzenia, dzięki plastyczności i perfekcyjnemu dopasowaniu. Co więcej, modele stworzone z miękkiego i antypoślizgowego materiału pozwalają na stabilne ułożenie telefonu w dłoni, co dodatkowo zapobiega jego upadkowi. Jeśli jednak urządzenie wypadnie Ci z ręki, wówczas etui pochłonie całą energię, chroniąc wyrób przed pęknięciem, odkształceniem i uszkodzeniem ważnych akcesoriów takich jak aparat czy głośnik.

Jak zabezpieczyć szybkę telefonu przed pęknięciem?

To pytanie pojawia się za każdym razem, gdy wymieniasz telefon. Szybka to newralgiczne miejsce ówczesnych urządzeń, które niestety bardzo często narażone jest na wszelakie uszkodzenia, począwszy od tych spowodowanych przez przedmioty takie jak klucze, a skończywszy na niekontrolowanym upadku. Tradycyjne, stosowane do tej pory folie zabezpieczające zastąpione zostały przez szkło hartowane iRon Glass.

Nowoczesny materiał zapewnia całkowitą ochronę nawet w czasie ekstremalnych uszkodzeń. Cienkie szkło hartowane jest w 100% przejrzyste oraz komfortowe podczas codziennego stosowania. Naklejone szkło nie zmienia kolorów ekranu oraz percepcji podczas korzystania z telefonu. Jest w pełni bezpieczne i w zasadzie niezauważalne. Wysokiej jakości produkty wzbogacone są o technologię Anti-Bubble, która pozwala na perfekcyjne rozprowadzenie pęcherzyków powietrza powstałych w czasie nakładania szkła. Dzięki temu każdy może nanieść je we własnym zakresie bez konieczności przenoszenia kosztów oddania telefonu do serwisu.

Dzięki rozwojowi branży i technologii każdy człowiek może korzystać z najlepszych rozwiązań, które wcale nie muszą być drogie. Najlepszym rozwiązaniem gwarantującym całkowite zabezpieczenie telefonu jest silikonowe etui i szkło hartowane, które najlepiej zamówić w renomowanym sklepie np. FunnyCase.

 

Artykuł sponsorowany

Komentarze (0)

marketingbusiness.pl

Witamy na marketingbusiness.pl! Sprawdź nasze publikacje i dowiedz się więcej na temat marketingu / HR czy technologii, sprawdź także najnowsze wiadomości oraz sytuacje na rynkach, a także dowiedz się jak lepiej poprowadzić swoją firmę i karierę. Zapraszamy!

innowacja@marketingbusiness.pl

Galeria