Wynajem powierzchni biurowych - dlaczego warto?

Jeśli wykonujesz wolny zawód, albo po prostu prowadzisz własną działalność i niekoniecznie chcesz zamieniać przestrzeń domową w biuro, to ta opcja jest w sam raz dla ciebie. Koniec z przesiadywaniem w bibliotekach i umawianiem się z klientami w kawiarni na mieście. Poznaj możliwości i korzyści płynące z wynajmowania biura.

Marzysz o przytulnym, pięknym miejscu, w którym praca przestaje być codzienną monotonią, a staje się przyjemnością? Szukasz przytulnego kąta, w którym kreatywność cię nie opuści, a cisza i jasne przestrzenie będą sprzyjały skupieniu i kreatywności? Jeśli na jedno z tych pytań odpowiadasz twierdząco, to znak, że czas na zmiany.

Dlaczego warto wynająć powierzchnię biurową? 

Obecnie wynajem powierzchni biurowych staje się coraz bardziej popularnym rozwiązaniem, nie tylko wśród dużych firm, ale również małych przedsiębiorstw i start-upów. Okazuje się, że w jednym biurowcu znajdą dla siebie miejsce zarówno firmy liczące 200 i 500 pracowników, jak i te zatrudniające 100, a nawet do 25 osób. W zależności od naszych potrzeb możemy zdecydować się na tak zwany hot desk lub biurko dedykowane we wspólnej przestrzeni, albo na coś zdecydowanie większego, ale wyizolowanego – jednym słowem nasze własne, prywatne biuro. Może to być jedno pomieszczenie, kilka lub cały kompleks pomieszczeń w ramach jednego piętra, zaprojektowany specjalnie pod nas.

Na co możesz liczyć, decydując się na wynajem biura?

Przede wszystkim na własną, wygodną i czystą przestrzeń. Miejsce w pełni wyposażone we wszystko, czego najbardziej potrzebujesz: od mebli po sprzęty biurowe. Dostępne są również części wspólne, takie jak choćby przestrzeń relaksu, a w większości także przestrzeń gastronomiczna. Wszystko to otrzymasz w ramach comiesięcznej opłaty.

Jakie są dodatkowe korzyści wynajmu powierzchni biurowych?

Przede wszystkim nie musisz zachodzić w głowę, gdzie tym razem zaprosić klienta. Komfortowa, jasna przestrzeń i ekspres do kawy pod ręką są gwarancją każdej udanej rozmowy. Możesz pozostać przy uniwersalnych założeniach dekoracyjnych, bądź przearanżować przestrzeń tak, aby jak najlepiej komponowała się z twoją firmą i jej założeniami. Dzięki temu uzyskasz indywidualny charakter swojego biura.

Niewątpliwym plusem wynajmowania biura jest kompleksowa obsługa – to nie tylko sprzęty, ale także serwis sprzątający (kto nie lubi przychodzić do czystego, pachnącego biura?), ochrona budynku 24/7 i ogólnodostępna recepcja.

Dodatkowe atuty wynajmu powierzchni biurowej

Wynajmujący biuro otrzymują w pakiecie dostęp do parkingu (niejednokrotnie także rowerowego) oraz szybkiego Internetu bezprzewodowego. Dzięki temu nie musisz podpisywać dodatkowych umów i mnożyć kosztów.

To, co jednak ostatecznie najczęściej decyduje o wynajmie danego biura, to jego lokalizacja. Twoje miejsce pracy powinno być nie tylko ładne i praktyczne, ale również znajdować się w dogodnej lokalizacji – zarówno dla ciebie, jak i dla twoich klientów. Zwróć uwagę na możliwości dojazdu i skomunikowanie z najważniejszymi punktami w mieście. Dobra lokalizacja to nie tylko twoja osobista wygoda, ale potwierdzenie prestiżu i wysokich standardów twojej firmy.


Artykuł partnera

Komentarze (0)

marketingbusiness.pl

Witamy na marketingbusiness.pl! Sprawdź nasze publikacje i dowiedz się więcej na temat marketingu / HR czy technologii, sprawdź także najnowsze wiadomości oraz sytuacje na rynkach, a także dowiedz się jak lepiej poprowadzić swoją firmę i karierę. Zapraszamy!

innowacja@marketingbusiness.pl

Galeria