Wymarzona platforma sklepowa

Jaki powinien być Twój idealny sklep internetowy? Z pewnością prosty w obsłudze, z atrakcyjną grafiką i wieloma integracjami. Musi być również  funkcjonalny i innowacyjny, z zawsze dostępną pomocą techniczną. Do tego najlepiej, aby był w przystępnej cenie. Nierealne rozwiązanie? Poznaj platformę sklepową Sky-Shop.pl!

1. Intuicyjny panel administracyjny

Łatwe zarządzanie sklepem internetowym jest podstawą w e-commerce. Dlatego stworzyliśmy intuicyjny panel administracyjny, który jest jednocześnie centrum Twojego e-biznesu. Nie musisz być informatykiem, aby skonfigurować system, jako laik również świetnie sobie poradzisz. W panelu administracyjnym platformy sklepowej Sky-Shop.pl funkcje podzielone są na logiczne działy i grupy. Natomiast każda możliwość wyboru opisana jest pod pytajnikiem w rozbudowanym systemie pomocy. Koniec z niekończącym się ładowaniem! Czas reakcji panelu to tylko 0,1 sekundy. Dzięki temu zarządzanie Twoim e-sklepem stanie się szybkie i przyjemne. 

2. Grafika sklepu w wersji RWD

Zgodnie z najnowszymi badaniami, Klienci szukają informacji o produktach i składają zamówienia za pomocą różnych narzędzi. Dlatego tak ważne jest, aby Twój sklep internetowy był dostosowany do urządzeń mobilnych. W związku z tym przygotowaliśmy responsywne szablony graficzne, które bez przeszkód można odbierać na smartfonach, tabletach czy laptopach. Ponadto grafikę na naszej platformie sklepowej możesz dostosować do Twoich wyobrażeń. Pomoże Ci w tym webmasterski edytor grafiki, działający w czasie rzeczywistym. Jednak jeśli chcesz postawić na bardziej indywidualną oprawę wizualną, specjaliści ze Sky-Shop.pl przygotują ją dla Ciebie.

3. Integracje zewnętrzne

Twój e-biznes nie będzie funkcjonował bez integracji zewnętrznych, które składają się na logistykę sprzedaży. Cenne są połączenia sklepu internetowego z kurierami, płatnościami, porównywarkami cen i systemami księgowymi za pomocą paru kliknięć, bez dodatkowych opłat. Te wszystkie integracje i znacznie więcej znajdziesz na platformie sklepowej Sky-Shop.pl i to w cenie abonamentu miesięcznego. Ponadto przygotowaliśmy również dwukierunkową integrację z Allegro. To rozwiązanie technologiczne sprawia, że z poziomu panelu administracyjnego Twojego sklepu internetowego możesz masowo i automatycznie zarządzać aukcjami oraz produktami wielu kont.

4. Rozwój funkcjonalności

Tylko rozwój bazy produktowej i narzędzi sklepu internetowego może zapewnić Ci sukces w e-commerce. Nie możesz osiadać na laurach. Powinieneś cały czas odpowiadać na zapotrzebowania rynku oraz Klientów. Chcemy ułatwić Ci ten proces, dlatego przygotowaliśmy innowacyjne funkcjonalności. Jest to chociażby moduł MultiStore do zarządzania wieloma sklepami w jednym panelu administracyjnym czy funkcja sprzedaży w dowolnej jednostce miar. Ponadto cały czas pracujemy nad rozwojem naszej platformy sklepowej. Przygotowujemy nowe integracje, na przykład z hurtowniami. Obecnie możesz połączyć swój sklep z ponad 145 dostawcami, w tym 41 hurtowniami dropshippingowymi. Instalujesz moduł i w ciągu paru minut ściągasz do swojego sklepu internetowego dowolną liczbę produktów.

5. Wsparcie techniczne

Przed otworzeniem sklepu internetowego wielu przedsiębiorców powstrzymuje świadomość, że nie mają umiejętności programistycznych. W Sky-Shop.pl nie jest to problem. Jeżeli będziesz miał kłopoty z konfiguracją lub funkcjonowaniem systemu, to zawsze możesz skontaktować się z naszymi specjalistami za pomocą telefonu, maila czy livechata. Ponadto technicy z platformy sklepowej zajmują się hostingiem, administracją serweru, aktualizacjami i zapewnieniem bezpieczeństwa. Możesz nam zaufać! Spełnimy Twoje oczekiwania, co może potwierdzić 3 500 zadowolonych Klientów. Działamy na rynku od 7 lat i tworzymy platformę sklepową Sky-Shop.pl z pasją. Załóż sklep internetowy i testuj nasze oprogramowanie przez 14 dni za darmo! 

Materiał zewnętrzny partnera

 

Komentarze (0)

marketingbusiness.pl

Witamy na marketingbusiness.pl! Sprawdź nasze publikacje i dowiedz się więcej na temat marketingu / HR czy technologii, sprawdź także najnowsze wiadomości oraz sytuacje na rynkach, a także dowiedz się jak lepiej poprowadzić swoją firmę i karierę. Zapraszamy!

innowacja@marketingbusiness.pl

Galeria