Kto jeszcze korzysta z faxu w XXI wieku?

Sprawna komunikacja z kontrahentami i klientami to podstawa każdej działalności biznesowej. Nie inaczej jest w przypadku urzędów, w których pracownicy korzystają bardzo często z faksu. Na jakiego rodzaju usługę się zdecydować, aby zapewnić sobie komfortową i sprawną wymianę informacji?

XXI wiek przyniósł w dziedzinie telekomunikacji ogromne zmiany. Kluczowym medium stał się Internet. Wraz z jego rozwojem jedne kanały przekazu informacji zaczęły ustępować miejsca innym. Niektóre zaś zyskały nową, odświeżoną wersję. Wirtualny faks, bo o nim mowa, łączy w sobie zalety dobrze znanej tradycyjnej usługi telekomunikacyjnej z nowoczesną technologią webową. W ten sposób, na użytek przedsiębiorców i klientów oddany zostaje w pełni chmurowa usługa w ramach systemu telefonii stacjonarnej VoIP marki Datera (dla dużym firm) lub FCN (dla mikrofirm i użytkowników domowych).

Z usług wirtualnego faksu w XXI wieku z powodzeniem korzystają nie tylko pracownicy sekretariatów, wszelkiego rodzaju biur, ale także właściciele gabinetów stomatologicznych, prywatne przychodnie, a także mali i więksi przedsiębiorcy.

Wśród najważniejszych zalet wirtualnego faksu marki Datera należy wymienić:

  • funkcjonalność - umożliwia sprawne wysyłanie i odbieranie faksów przy wykorzystaniu Internetu;
  • oszczędność miejsca - wirtualny faks pozwala na rezygnację z tradycyjnych urządzeń, które zajmowały wiele miejsca;
  • oszczędność pieniędzy - znacznie obniżają się koszty eksploatacji tonerów, a także koszty naprawy awaryjnego sprzętu;
  • ochrona środowiska - wirtualny faks przyczynia się do ograniczenia zużycia papieru;
  • pełny dostęp do historii wiadomości - za sprawą Panelu Online..

Wirtualny faks

Z nowoczesnych systemów telekomunikacyjnych marki Datera lub FCN, (w skład funkcji których wchodzi również wirtualny faks), skorzystało już wiele małych, średnich i dużych firm. Usługa jest bardzo popularna w Polsce, liczba wysłanych faksów jest liczona w setkach tysięcy – i to w dobie coraz większej popularności e-maili i komunikacji elektronicznej. Większą ilość informacji na temat tej usługi znajdzie się wchodząc na stronę https://www.datera.pl/dla-biur/.

Materiał partnera zewnętrznego

Komentarze (0)

marketingbusiness.pl

Witamy na marketingbusiness.pl! Sprawdź nasze publikacje i dowiedz się więcej na temat marketingu / HR czy technologii, sprawdź także najnowsze wiadomości oraz sytuacje na rynkach, a także dowiedz się jak lepiej poprowadzić swoją firmę i karierę. Zapraszamy!

innowacja@marketingbusiness.pl

Galeria